Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great ninaL 2009-10-07 4:47

Poezja...
Porywajace jest to zdjecie,az chcialoby sie na plaze, ale z Lisbonie juz czasu nie starczy na to...
Ale masz pikna kobite....
Buzka, G z Lisbony jeszce dzis...

Old 10-07-2009, 07:55 PM
Polonaise's Avatar
Polonaise Polonaise is offline
TE Expert

Default To ninaL: Ja mam tylko jedno zdjecie mojej kobity na TE

To nie moja kobita. To jedna z dwoch lesbos - raniutko przyszly na plaze uprawiac joge i modlitwy do boga slonca ( czy cos w tym stylu).
Moja kobita idzie na plaze w 1979 roku ( nastepne olane zdjecie - kompletnie).

morda

.................
Reply With Quote
Old 10-08-2009, 03:30 PM
ninaL's Avatar
ninaL ninaL is offline
TE Expert

Default Re: To ninaL: Ja mam tylko jedno zdjecie mojej kobity na TE

Podobna do tej, co to tak pieknie ujales ja wraz ze stopami siedzaca na tle Hollywood...
Dlatego myslalam, ze to twoja ;))).
A jak szla w sunsecie na plaze z dlugimi nogami, to pamietam, i nie olalam...
Wrocilam dzis zmordowana z Lesbony (;)), gdzie bylam caly czas chora, co nie przeszkodzilo mi zrobic okolo 800 fotek, ktorych narazie nie mam sily przegladac...
Moze wieczorkiem cos zapodam i wroce zobaczyc, coscie zdzielali, gdy mnie nie bylo.
Nie uwierzysz, ale w Portugali sa tysiace Ukraincow, i byl to drugi jezyk, ktorym sie tam poslugiwalam, bo angielskim, trzecim byl francuski, ale mowia nim glownie zule i kloszardy, i to dobrze, no a czwartym portugalski, ktorego troche podlapalam ;))).
Buzka. G.
Reply With Quote
Old 10-08-2009, 03:35 PM
Polonaise's Avatar
TE Expert

Żłte tramwaje masz ?

Bo jak nie masz to ty się mnię dziecko, na oczy nie pokazuj - turkusowe... W morde... ?

...........................
Reply With Quote
Old 10-08-2009, 04:44 PM
ninaL's Avatar
ninaL ninaL is offline
TE Expert

zolte tramwaje ??? !!!

powiem Ci, ze nawet im sie nie przygladalam, bo tyle Maki ich narobil, i to pieknie, (bo to wcale sie tam latwo nie kadruje w tych kretych uliczkach), ze znam je na pamiec.

no ale zeby nie gadali, ze nie mam, to cos w rodzaju "zoltego tramwaju", z jajca strony, pokaze, pod tytulem zolty tramwaj, ale nie bedzie to po lini politycznej TE, ale "rather humorous" ;)))

nie bylam w zadnej katedrze, w zadnym zamku, w zadnym muzeum, do kosciola tez nie wstapilam, dwie panoramki strzelilam, azeby tatusiowi pokazac, a tak to wloczylam sie po dzielnicach handlarzy narkotykow, bezrobotnych, biednych, brudnych i zlych, co to ich pokochalam, i co to mnie pokochali.
calowalam sie z kloszardami i ze zbojami, ktorzy to byli moja ochrona, i z tych samych szklanek pilam, wiec moze z grypa A wrocilam, albo z innym syfem, ale jak powiedziala Ukrainka, sprzataczka w moim hotelu, u nas, postkomunistow, "niet stracha" ;))).

no, nie powiem, tak dla formy, pol dnia spedzilam w luksusowych miejscach, zeby nie bylo, zem proletariuszka i na piekno architektury niewrazliwa, jeden dzien mialam zaropiale oko, robilam wiec lewym, jeden dzien mialam kaca po imprezie z ruskami i portugalczykami, wiec bylam "nieczynna", jeden dzien struta bylam sardynkami, i bylam w Rydze, poza tym zle sypialam, spadajac co noc z waskiego lozka, ale jakos przezylam ;))).

mam wiec usprawiedliwienie, ze tramwajow po linii TE nie ma.

nie ma tez turystycznego "fado", ale jest prawdziwe, w biednej ale goscinnej sali biednej ale mojej ukochanej Alfamy, robione w dniu swieta narodowego Lisbony, na dzielnicowej potancowce, gdzie bylam jedyna turystka, i gdzie przyjeto mnie z otwartymi ramionami, dano jesc i pic, i dano fociac bez problema, choc bylo ciezko, bo swiatlo slabe, a ja nie mam D700, a flasha nie uznaje.

a turkusy beda, a raczej blekity, ze dwa razy, bo "azules", lisbonska architektoniczna tradycja, jest nie do ominiecia, wybaczysz wiec :).

beda tez okna, pelno okien, ale Filsowi oczywiscie nie dorownam.
ale gdy zobaczysz moje okna, to wybaczysz ;)))
Reply With Quote
Old 10-08-2009, 04:59 PM
Polonaise's Avatar
TE Expert

No i jak cie tu nie kochac, zlotko ty moje ?

Ciesze sie ze nie fotografowalas wody nad morzem albo powietrza ponad woda albo, na ten przyklad - krzakow i trawy i kamieni i pagorkow a przeca pelno ich jest w takiej np. Portugalii.
A okna ??? Posmatrim-uwiedzim - jak mowia portugalce.
Tutaj mowy nie ma zeby dorownac fisom roznym i kawom ( jeszcze sie tacy nie narodzili coby ich w tym fachu wybzdykali) - ale zawsze sprobowac mozna, no nie ?

Czekam na pierwsze zapodania...

mordka

............
Reply With Quote
Old 10-08-2009, 06:36 PM
ninaL's Avatar
ninaL ninaL is offline
TE Expert

Zara bedzie pierwsze zapodanie, ale nie podniecaj sie, bo bardzo banalne na poczatek, i nie najlepsze, ale pasuje do "welcom in" ;)))
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules