Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great RandAlThor 2007-01-23 14:33

MErhabalar. Fotograflarinizas soyle bir goz attimda ne kadar canli renkler kullaniyorsunuz. Cok etkilendim. Bu karedeki kumdaki gunes yansimasi cok hosuma gitti ayrica sahili cok guzel bir aninda yakalamissiniz... Tebrikler.

  #1  
Old 01-25-2007, 07:15 AM
bostankorkulugu's Avatar
bostankorkulugu bostankorkulugu is offline
TE Expert
Thread Starter
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,160
Default To RandAlThor: tesekkur

fotoğraflarımı beğendiğiniz için sevindim. sizin de güzel fotoğraflarınız olduğunu gördüm. ama hakettikleri puanları alamamışlar. ama anladığım kadarıyla sizin puan almak gibi bir derdiniz yok. farketmemiş olmanız küçük bir ihtimal de olsa yine de hatırlatmak isterim ki bunun sebebi büyük ihtimalle sizin kimseye puan vermiyor olmanız. critique yerine comment yaptığınız için gülenadam eklediğiniz halde aslında hiç puan vermiyorsunuz, biliyorsunuz değil mi? Bilinçli tercihiniz olabilir saygı duyarım, puanlamayı kötü fikir olarak görenler olduğunu biliyorum TE'de. Ama amaç fotoğraflarımızı buradaki üyelerin beğenisine sunmak ve yazdıklarından yararlanıp kendimizi daha da geliştirmekse bu puan işini göz ardı etmek daha baştan mesafe koymak, vermeden almak gibi algılanıyor, insan psikolojisi ne yazık ki. puan verdikçe puan alırsınız, puan aldıkça fotoğraflarınız daha çok insan tarafından merak edilip tıklanır, böylece daha çok kişiyle iletişim halinde olur fotoğraflarınızı paylaşmış olursunuz. acımasız bencil ve çıkarcı dünya burada bile iş başında, görüyorsunuz. Muhtemelen bu durumu pek umursamıyorsunuz, ama dediğim gibi ben küçük de olsa "belki de farketmemiş olabilirmisiniz acaba" olasılığına karşı söyleyeyim dedim. üf, çok uzattım bilmiş bilmiş, farkındayım. tekrar teşekkürler.
selamlar
korkut
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 07:43 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH