Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools
Old 12-04-2009, 08:56 AM
Ola_Kwiatek Ola_Kwiatek is offline
Banned

Default Re: To Traczewska: Jerozolima

Jak spiewa Beata Rybotycka (to zdaje sie tekst Mariana Hemara): „To taka głupia, to ja już nie jestem. Może głupia, ale taka to już nie”.
3maj sie cieplo
Reply With Quote
Old 12-04-2009, 09:18 AM
Traczewska's Avatar
Traczewska Traczewska is offline
TE Expert

Kompetencja w kazdej dziedzinie nie zaszkodzi.. W Piwnicy pod Baranami "Bo taka glupia to ja juz nie jestem" spiewala Krystyna Zachwatowicz.. jedno z najbardziej legendarnych wykonan i znaczacych, co moze zabawne, politycznie, tekstow.. przez lata.. Duzo czasu spedzilam "przy" Piwnicy.. choc Zachwatowicz byla juz dla mnie tzw. "stara Piwnica"..
Piotr byl dla mnie wyrocznia stylu, smaku i intelektualnej kompetencji.. z innych epok jestesmy Kwiatku, z innego swiata.. rozumujemy i czujemy inaczej.. tego sie nie da zmienic..
Reply With Quote
Old 12-07-2009, 12:14 PM
Ola_Kwiatek Ola_Kwiatek is offline
Banned

Mysle, ze jestesmy z jednej i tej samej epoki, a wiec z tej epoki, w ktorej wlasnie zyjemy. A ze inaczej rozumujemy i czujemy to jasne jak slonce.
3maj sie
Reply With Quote
Old 05-11-2010, 09:07 PM
Polonaise's Avatar
Polonaise Polonaise is offline
TE Expert

@Ola Kwiatek

Ale zal mi sie jej wtedy zrobilo, strasznie i okrutnie zal... Kiedys indziej ci opowiem cale to zajscie ze szczegolami, jak mi sie tylko bedzie chcialo.

To dokladnie tak samo jak w moim przypadku, Olu... Dokladniusienko… Mialem kiedys dziewczyne która, za kazdym razem jak kladlismy sie do łóżka, to wtedy ona....
Tak to juz bywa w zyciu. Wam to tez sie zdarza na pewno.

pozdrawiam wzruszony

j.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules