Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great miuky 2007-02-22 7:22

zanimive te tvoje bw full contrast varjante...niso moj tip slike, ampak tvoja tehnika je pač tip slike...in to kar sem lahko videla v tem času, izvedba ok...
imej se lepo, M.

PS, po 40km v torek, ševedno počivamo:)))

Old 02-22-2007, 08:54 PM
t0mmm1's Avatar
t0mmm1 t0mmm1 is offline
TE Junior Member

Default To miuky: počitek!

Ma kaj si šla na maraton... hahahaha... 40 km... Ja, sej se res nahodiš po teh Benetkah... še posebej, če malo zalutaš. Ne vem ti, ma meni se to vedno zgodi... hahaha... enkrat sva s prijateljem v eni trafiki vprašala: "ma come si viene fuori?" In tisti trafikaio nas gleda... "dove fuori?" "Ma fuori da qui... potem sva pogruntala in sva rekla, da ki na parking... Ta tip nam je pokazal kje in kako in kam zavit itd... Ćez eno uro blodnje sva prišla spet mimo iste trafike... ke vergonja. Ma takrat še nisem fotkal, če ne bi bil še zdej tam ;))))
LP
Tomi
Reply With Quote
Old 02-22-2007, 10:07 PM
miuky's Avatar
miuky miuky is offline
TE Junior Member

Default Re: To miuky: počitek!

nevem, jaz nisem imela težav, vse poti vodijo h canal grande, od tam pa, nimaš kaj, če greš skozi samo v eno smer, prideš na rt od katerega se vidi markov trg ali pa na parking:)...venezia je kot da zviješ kazalec, kanal gre v J ampak je kot makaron in nimaš kaj falit...je pa dosti dosti večja kot sem mislila da je...zares...nisva prišla niti do skrajno zahodne obale, na skarjno drugo smer od parkinga..., kaj šele da bi šla do dna rta...kar čez rialto, malo nazaj, pa čez drugi most in nazaj, vse peš p**...!?...peklo me je ne pa bolelo, vse, od hrbta zaradi 7kg rukzaka in noge...crknila sem, še danes sem koma!!
sam je pa vredno, in še ki sva bila na markovem ob devetih zjutraj, ves čas in priložnosti za klikat tiste minimalistične slikce stranskih ulic, pa nazaj in vse maske ki so uspele zlesti izpod rjuh do poldneva:)...fajn je bilo
moram se vrnit še za burano in murano...
takrat, s katamaranom...
alo lep večer
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules