Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great didemay 2009-03-22 2:36

Anil Merhaba,
Son yukledigim fotografa bostankorkulugu yorum yaparken senin fotograflarina gonderme yapmis...totograflarini cok begendim ve tanistigimiza memnun oldum. Bu karene de bayildim...kompozisyona ama ana ekrandan bakinca modelini gorup inanamadim. Viyolonseli calan Melih Kara...kendisi hem Borusan Filarmoni de caliyor, hem Cellistanbul'un 4 uyesinden birisi, hem A.U.Dev.Konsv.Muzik Bolumu Ogr.Elemani...ve bu ulkede muzikalitesini sunan 5-6 viyolonselciden birisi bence..cunku ruhuyla calan ve muzigine yansitan bir muzisyen oldugunu dusunurum. Borusan'da sahne arkasindan mi cektin?
Svgler,
D:)

Old 03-23-2009, 03:23 PM
Anushka's Avatar
Anushka Anushka is offline
TE Junior Member

Default To didemay: Merhaba,

Begenmenize cok sevindim. Bu seri soyle oldu:))
Yaklasik bes ay IDSO'nun belgeselini cektim ve cellistanbulun uyelerinden Murat Berk ile arkadas oldum orada. AKM tadilata girince senfoni projem aslinda yarim kaldi. Bu fotoggrafi da Cellistanbulun Sureyya konserinde sahne arkasinda cektim. Melih Beyle orada tanistim.
Tesekkur ederim ilginiz icin, ben de tanistigimiza sevindim. Sevgiler..
Reply With Quote
Old 03-23-2009, 08:36 PM
didemay's Avatar
didemay didemay is offline
TE Junior Member

Default Re: To didemay: Merhaba,

Ozan ile Cuma gunu gorustuk. Ayrica Klasik Muzikle Tanistir? semineri icin Egitim Gonulluleri'nde cocuklara bir seminer gerceklestirdi... Hepsi cok degerli insanlar, muzisyenler. Onleri acik olsun.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules