Thread: To maki: sprzet
View Single Post
Old 11-20-2006, 12:28 AM
Traczewska's Avatar
Traczewska Traczewska is offline
TE Expert

Default To maki: sprzet

Po pierwsze mam do Ciebie zal o usuniecie pewnej damy na rowerze, po zobaczeniu ktorej napisalam dlugi komentarz, tyle, ze niestety przy probie zalogowania go, okazalo sie, ze bohaterka znikla.. Zal mi, bo bardzo mi sie podobala ta pani, ktora nagle na swojej codziennej drodze z domu do sklepu zoabczyla wlepiony w siebie obiektyw ciekawskiego Nieznajomego.. czy sie ucieszyla czy oburzyla? Czy proba spojrzenia na nia jako modelke, typ charakterystyczny dla wschodnich rubiezy kraju, nie skonczyla sie gwaltownym hamowaniem, skretem w bok, nie daj Boze wypadkiem? Czy wrecz odwrotnie, przejechala jak na paradzie, z wyprezona sylwetka, czolem dumnie podniesionym.. W kazdym razie pamietam efektowne zolcienie, ekspresyjna twarz a nade wszystko bardzo smialo wyeksponowane podkolanka.. :-) Szkoda, ze przydzieliles jej faktyczne "5 minut" w swietle rampy.. brak wiary w zaistnienie zlamal tyle efektownych karier :-)

Co do sprzetu.. wlasnie w tej chwili musze kupic swoj.. Canon 30D, ktory pozyczam i czasami uzywam, wraz z dwoma obiektywami po calym dniu chodzenia masakruje mi kregoslup.. jest za ciezki.. Ty kupiles Nikon 70D, mnie rowniez polecany, choc raczej zastanawialam sie juz nad 80D.. czy mi go polecasz? Co powinnam dokupic do body?

Jesli teraz zaczniesz fotografowac "naprawde" to ludzkosc stoi w przededniu kolejnej rewolucji estetycznej.. cieszyc sie czy bac? :-)
dziekuje za Murzynka.. on mnie rzeczywiscie jakby troche zaczepial.. a potem wyszedl z mama ze sklepu pomachal raczka i powiedzial "Bye" :-)

A.
Reply With Quote