To emka: :) - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great emka 2012-01-27 2:45

Tu Widać róznicę między dobrym fotografem i kiepskim. gdybym ja tam była, nic by mi nie wyszlo. A Tobie mimo gorszych warunków udało sie super zdjęcie. Znalazłeś dobry punkt, że widać aż trzy mosty. Ten drugi most wysoki i przejście przez niego juz byłoby dla mnie problemem. Fantastyczna ostrość.
Gratulacje z okazji czwartych TE-urodzin! Ja jestem troche starsza :).

Pozdrawiam M.

Old 01-27-2012, 12:31 PM
mkamionka's Avatar
mkamionka mkamionka is offline
TE Expert

Default To emka: :)

Bardzo dziekuje za mile slowa. Nie jestem pewien czy jestem lepszym fotografem bo to rzecz wzgledna. Ale fakt jestem dumny ze mimo takiego aparatu w takich warunkach udalo mi sie cos wyskrobac. Punkt rzeczywiscie swietny i bardzo zaluje ze nie mialem tam tego wlasciwego aparatu i to o blue hour a nie w nocy. No ale moze tam jeszcze kiedys wroce.
Rzeczywiscie bylem zaskoczony jak latwo jest w Newcastle popelnic samobojstwo, te mosty sa bardzo wysokie wlaczajac ten z ktorego robie zdjecie i co prawda ja bylem skupiony na robieniu zdjec i troche katem oka patrzylem kto przechodzi mi za plecami zeby nie dostac w leb, ale jak tylko rzucilem okiem w dol przez barierke to mi sie lekko zakrecilo w glowie i nogi zrobily z gumy.
Sam przegapilem swoje urodzny, ale tez po prawdzie moja aktywnosc na poczatku byla niewielka jeszcze mniejsza niz teraz
Pozdrowienia
M
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules