To daddo: daddo - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great trebuA 2011-01-27 6:39

Hello Mario,
A beautiful country sight well exposed but obviously there is a reddish cast. I hope you don't mind a workshop to adjust the white balance.
Regards and welcome to TE,
Guy

Old 01-28-2011, 09:55 AM
kordinator kordinator is offline
TE Senior Member

Default To daddo: daddo

Šta da ti kažem Klaudio,u potpunosti se razumemo.
Za svađu je potrebno dve budale i eto ti i tuče.
Ali zavedenih ljudi je mnogo a ratnih huškača još više.
Osim naših političara,svetski moćnici su u velikom delu najodgovorniji za ovaj rat ali i za sve druge.
Njima je bilo bitno da svoje bombe negde bace,bez imalo savesti kakve će to posledice ostaviti na ljude za čije su se pravo ,,grčevito borili,,.
Eto vidiš ljudi koji nisu hteli da bacaju bombe na nedužno stanovništvo,bacali su ih u Jadran i nesvesno su ugrozili ljude iz primorja.
Nijedno oružje nije donelo dobro ljudima u svetu,ali to je unosan biznis i nekome odgovara da se svaki dan negde ratuje.
Oni pune džepove time što među ljudima šire mržnju i huškaju ih na ratove.
Veruj mi da sam voleo onu našu staru zemlju,bili smo sila,ali su nas rasparčali jer smo ponosan narod.
Ja još uvek verujem da smo jedan isti narod,srodan, govorili jekavicom,ikavicom ili ijekavicom,bili hrišćani ili muslimani ili čak neverujući ljudi.
Ma neka nam je dragi Bog u pomoći.

Last edited by kordinator; 01-28-2011 at 10:01 AM.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules